Dänemark 1 – TV-Programm

So., 26.09.2021
Mo., 27.09.2021
Di., 28.09.2021
Mi., 29.09.2021
Do., 30.09.2021
Fr., 01.10.2021
Sa., 02.10.2021
So., 03.10.2021
Mo., 04.10.2021
Di., 05.10.2021
Mi., 06.10.2021
Do., 07.10.2021
Fr., 08.10.2021
Sa., 09.10.2021
So., 10.10.2021
Mo., 11.10.2021
Di., 12.10.2021
Mi., 13.10.2021
Do., 14.10.2021
Fr., 15.10.2021
Vormittag
Nachmittag
13:05
Julespecial
13:55
Forbrydelse og straf
12:40
En råge i Esbjerg
13:40
Forspiring og vanding
12:40
En råbuk på Djursland
13:40
Den spiselige have
12:40
En flodhest i Zambia – Redux
13:40
Krukker
13:40
Den store rullende sauna
13:50
Palmer, blomster og feriestemning
13:45
Skygge og flyvende pergola
13:55
Blomsterbuket og store maskiner
12:50
Hvordan skal vi bo?
13:50
Funky fabrikker
14:10
Sådan laver du et kvashegn
14:20
Med take-away og telefonpibe
14:10
Sådan indsamler du blomsterfrø i naturen
14:20
Med fodboldfan og æresgæst
14:10
Sådan laver du en sø
14:25
Med safari og marmor
14:20
Med vakuumbukser og dobbeltdyne
14:20
Med blomsterbørn og brun sytråd
14:55
Danmarks dyreste kvm
15:30
Familieforøgelse og fortandet bjælke
14:20
Med præst og papvin
14:15
Med minder og mannequin
14:25
Med mælk og medaljer
14:25
Med Bali og brændekløver
14:30
Med smør og søudsigt
14:00
Vild og blodig
15:20
The Doctor Blake Mysteries: Family Portrait
14:20
Med percussion og parasol
15:10
Døden i Jericho
14:25
Med Tivoli og terrasse
15:10
Nicholas Quinns tavse verden
14:30
Med stripperstang og biksemad
15:20
Messe for alle de døde
Abend
20:00
Danmarks dyreste kvm
21:25
Sørens ulykke
20:00
Familieforøgelse og fortandet bjælke
20:30
J.F. Willumsen
21:50
Som skygger
20:00
Med zebra og champagne
21:25
Med politiet på narkorazzia
21:55
På tynd is
21:30
Sidste mand på banen
20:00
Funky fabrikker
21:25
Henriks død
20:00
Morbær og Mørtel
20:30
Franciska Clausen
20:00
Med kukur og cola
21:25
Stjålet i Danmark, fundet i Rumænien
21:55
Uden hensigt
20:00
En tur ned af "memory lane"
21:30
Vild og blodig
21:25
Narkoens bagmænd
21:55
Djævelens advokat