Niederlande 3 – TV-Programm

Sa., 28.03.2020
So., 29.03.2020
Mo., 30.03.2020
Di., 31.03.2020
Mi., 01.04.2020
Do., 02.04.2020
Fr., 03.04.2020
Vormittag
06:30
Pingu loopt weg
06:35
Taart versieren
06:40
Verzinnen
07:00
Timmy's koekje
07:03
Licht 1
07:05
Flitsdans
07:15
Alles praat
07:20
Licht 2
07:25
Noddy en de zaak van het spookgeluid
07:35
Licht 3
07:40
07:46
Licht 4
07:50
De onzichtbare schat
06:30
Er wordt een iglo gebouwd
06:35
De verdwaalde ballon
06:45
Het verhaal van de geheime boomhut
06:55
Timmy gaat op safari
07:00
Dieren (1)
07:05
Oogstfeest
07:10
Dieren (2)
07:15
Noddy en de zaak van de geschrokken dieren
07:25
Dieren (3)
07:26
07:34
Dieren (4)
07:35
Het kanaal
07:49
Dieren (5)
07:50
Superheld
07:58
Dieren (6)
06:25
Pingu en Pinga willen niet naar bed
06:30
Het bankje
06:40
Idee
06:58
Geheimen – Wakker worden lied
07:00
07:05
Wind
07:13
Geheimen – Knutsel: Geheimendoosje
07:15
Mike de ridder en het verhaal voor het slapen
07:29
Geheimen – Recept: Doosje met verrassing
07:35
07:41
Geheimen – Voorleesverhaal
07:59
Geheimen – Veel plezier lied
06:25
Muziekles bij opa
06:30
De trompet
06:40
Huis
06:53
Tom zoekt het varken van de molenaar
06:58
Robots – Wakker worden lied
07:00
07:05
Jaloers
07:13
Robots – Knutsel: Robotkostuum
07:15
Mike de ridder en het grote opleidingsboek
07:30
Robots – Lied: Robodisco
07:31
07:40
Robots – Recept: Robot cakejes
07:59
Robots – Veel plezier lied
06:25
De wc
06:30
Tinki de hond
06:40
Grappig
06:58
Grapjes – Wakker worden lied
07:00
07:05
Kwijt
07:14
Grapjes – Knutsel: Washandbeestje
07:15
Mike de ridder en de touwtrekwedstrijd
07:28
Grapjes – Knutsel: Chocodrol
07:30
07:40
Grapjes – Spel: Gooi maar raak!
07:59
Grapjes – Veel plezier lied
06:25
Op school
06:30
De rode traktor
06:40
Verschillen
06:58
Bijen – Wakker worden lied
07:00
07:05
Raket
07:13
Bijen – Knutsel: Bij
07:20
Mike de ridder en de ijsstaart van Vonkie
07:29
Bijen – Recept: Bijenkoekjes
07:30
07:39
Bijen – Spel: Rara, wie is daar?
07:58
Bijen – Veel plezier lied
06:25
Pingu en Pinga zijn alleen
06:30
Het molentje
06:40
Verstoppen
06:59
Lente – Wakker worden lied
07:02
07:05
Jarig
07:14
Lente – Recept: Vogelnestje
07:20
Mike de ridder en de fantastische machine
07:29
Lente – Spel: Rara, wie is daar?
07:35
07:41
Lente – Knutsel: Bloemen stempelen
08:00
Licht 5
08:05
Petje af
08:10
Licht 6
08:45
The battle rolstoelbasketbal
08:40
Latjetrap, ADO Den Haag
09:00
Dement
09:10
Papegaai
09:20
09:50
JoTo
08:05
Joe en de storm
08:10
De sleutel
08:20
08:35
Het verjaardagscadeau
08:50
Pieters groene vingers
09:00
Een veilige plek voor Dizzie
09:15
Het perfecte huis
09:20
Hocus pocus
09:30
Muzikale verschillen
09:35
Superhelden
09:40
Het verhaal van wassie-wassiedag
09:55
Pepi Nana's brief
08:05
Joe en de trouwerij
08:10
De meubels
08:20
08:40
Speeltje voor de hond
08:50
Hop heeft een opdracht
09:00
Titus en de beer
09:10
Een bijzondere bezoeker
09:20
De verbouwing
09:25
Vallende ster
09:35
Ziekenhuis
09:40
Het verhaal van de laatste bulurubes
09:55
Pepi Nana gaat over de brug
08:00
Joe en de logeerbeer
08:10
Parket
08:20
08:35
De tandarts
08:50
Priscilla ziet sterren
09:00
Te diep erin
09:15
Cake
09:20
Verrassing!
09:25
Pappelspelen
09:30
Treinen
09:40
Het verhaal van de bloem van Doris
09:55
Op theevisite
08:00
Joe en de neus
08:10
De grasmaaier
08:20
08:35
Kattenkwaad
08:50
Pieter, de kwebbeleend
09:00
De Bill bliksem ervaring
09:15
De fluit
09:20
De drie Mashketiers
09:25
Diederikdag
09:35
Theater
09:40
Het verhaal van Tallulah's verrassingscadeau
09:55
Wie bestuurt wat?
08:01
Lente – Veel plezier lied
08:05
Joe en vaders verjaardag
08:10
De deur
08:20
08:40
Lotte en de kat
08:50
De kleurveranderaar
09:00
Tv of geen tv
09:15
Vreemde doos
09:20
Wij komen in vrede...?
09:25
De verrassing
09:35
Op kamp
09:40
Het verhaal van Ted de Zebra
09:55
Allemaal in de ton!
11:00
11:55
Het voorspel
10:15
Dromedaris Humphrey
11:35
De drie koningskinderen
10:20
Nijntje en de picknick
10:25
Vervoersmiddelen
10:40
Zaklopen
10:45
De regendanssticker
10:50
Pingu's grotavonturen
11:00
Bert & Ernie
11:10
Volg mij
11:25
Heel veel bulten
11:30
De gevallen ster
11:40
Noddy en de zaak van Kloppiehoorns lege wagen
11:55
Gevallen wolk
10:15
De taart van knorretje
10:25
Ziekenwagen
10:40
Te verlegen
10:45
De eikelsticker
10:50
Pingu maakt muziek
10:55
Supergezonde monsters
11:10
Waar is Piepelien
11:20
De wedstrijd
11:30
De bruller test
11:40
Noddy en de zaak van de ongelukkige eenhoorn
11:50
Verschaapertje
10:20
Knorretje is knorrig
10:25
Brandweer
10:40
Helemaal in mijn eentje!
10:45
De ballonsticker
10:55
Lachen naar het vogeltje!
11:00
Bert & Ernie
11:10
Stella's circus
11:25
Op zoek naar water
11:30
De eerste zomerdagwandeling
11:40
Noddy en de zaak van de sticker bandiet
11:55
Verdwaald in de mist
10:20
Nijntje op safari
10:25
Water
10:40
Wie is de beste?
10:45
De verstoppertjesticker
10:55
Waar is de donut?
11:15
Stella's sprookjesboek
11:25
Kunstgebit kwijt
11:40
Noddy en de zaak van de gestolen schatten
11:55
Regenbogen
10:20
Nijntje in de sneeuw
10:25
Tafel dekken
10:40
Het snelste T-shirt ter wereld
10:45
De schapensticker
10:55
Blauwe Pingu
11:00
Bert & Ernie
11:15
Sam en de luchtschilders
11:25
De kleine grote held
11:30
Vrienden voor altijd dag
11:40
Noddy en de zaak van het verplaatste treinspoor
11:55
Verkouden in bed
Nachmittag
12:20
Het begin van de opstand
12:45
De opstand hapert
13:10
De geboorte van de Nederlanden
13:35
Listen en Twisten
12:00
Logeren
12:10
Dagda's toverpot
13:00
1/4
13:15
Waarom hebben wij stress?
13:35
2/4
12:00
Wolk
12:10
Halvar op de proef
12:00
Overwinnaar
12:10
Gedaanteverwisseling
12:00
Schilderij
12:10
Het oordeel van Thor
12:00
Vakantie
12:10
Op goed geluk
17:10
Snuf de hond en het Spookslot: Een vreemde ontdekking
17:35
17:05
17:25
Kauwgom
17:50
17:40
Kan Klaas blikken omgooien op een afstand van 50 meter?
17:45
Inthe en Jasmijn
17:10
17:45
Treinconducteur
17:15
17:45
Movie-tourguide
17:50
Laat de eend niet in zijn eendje staan!
Abend
18:35
Stijn Fransen & Ryanne van Dorst
19:55
Nieuw bloed
18:40
Elody, Ilse en Arie
19:25
Mima is Mima
19:50
Cerro Castillo – Lens – Caño Cristales
18:15
Bo's verdwijning (1)
18:25
Baas in eigen buik
18:40
Het Kantoor 217
19:25
18:10
Bo's verdwijning (2)
18:20
Slimpillen
18:30
Schildpad
19:25
18:15
Dante in de rats
18:25
Première
18:35
Wonen op Mars
19:25
18:00
Stadionspeaker
18:10
Gevat
18:25
Blut
18:35
Biokunst
19:25
18:15
Het systeem
18:30
Mama 2.0
18:40
Mobiele games
19:25
20:24
Plastic Soup Foundation
21:55
20:20
De slager van Hensema
20:25
Tot de orde roepen is ook affectie
21:30
20:25
De Drugsbendes
21:15
20:25
Proteïne
20:55
Fosfaat
21:45
Uncle Thiru
20:25
De terugkeer
21:20
22:45
Een helder licht
23:10
22:00
23:25
Akwasi, Samantha en de strijd om de zielige zeehond
22:15
Esther+Noa
22:40
Cerro Castillo – Lens – Caño Cristales
22:05
Tot de orde roepen is ook affectie
22:15
3 minuten, M'n mooiste rol, Tantra in 't leer
Nacht
00:42
00:08
00:05
01:45
00:10
01:05
Tot de orde roepen is ook affectie
00:05
01:20
De Drugsbendes
00:25
01:20
Proteïne
01:55
Fosfaat
00:25
01:20
02:25
03:16
02:05
03:00
Esther+Noa
03:30
02:05
02:40
03:35
02:40
Uncle Thiru
03:15
02:15
De terugkeer
03:15
3 minuten, M'n mooiste rol, Tantra in 't leer
03:45
04:19
04:30
05:21
04:05
04:35

Das rtv TV-Programm ist jetzt auf tvtv.de!

rtv.de hat das digitale Angebot neu gestaltet. Das Fernsehprogramm finden Sie nun auf tvtv.de. Auf rtv.de konzentrieren wir uns zukünftig auf hochwertiges Entertainment für alle Generationen. Schauen Sie gerne mal rein!

Ihr rtv.de-Team